Zpět

O firmě

GALERIE KAMENE A ZAHRADY

Na Vaše přání jsme vytvořili jedinečnou galerii kamene a zahrady kde najdete originální přírodní kameny všech možných tvarů a zpracování, kameny do zahrad, ale i pro stavby a dekorace. V naši galerii naleznete také okrasné dřeviny, kůry, bylinky, substráty a vše potřebné pro milovníky zahrad. Specializujeme se rovněž na obsypové materiály jako drobné valounky, vymývané kačírky a různobarevné drtě.

Naší novou chválou jsou pak samotné kamenné dekorace a zahradní architektura. Nabízíme zajímavé sochy, solitéry, kašny, umyvadla, lavice, sloupy či vázy a mnoho dalšího. Nabídka kamenů je vždy pestrá jelikož pravidelně dovážíme kameny z různých koutů světa. Najdete zde kousky z Řecka, Itálie, Rakouska, Slovenska, Norska, Egyptu, Indie, Turecka, Brazílie, Číny, Vietnamu, Filipín či Thajska.

  • S výběrem vám pomůže odborný personál. Produkty vždy skladem.
  • Neváhejte nás oslovit osobně nebo pomocí kontaktního formuláře na našem webu.
  • Zajišťujeme dopravu kamenných produktů firemními auty, některá jsou opatřena hydraulickou rukou. Cenu za dopravy Vám sdělíme na základě váhy a vzdálenosti.
  • V areálu naší firmy zajišťujeme nakládku materiálů na vaše auto.
  • Máme otevřeno od jara do podzimu a to vždy PO -PÁ: 8:00 – 17:00 SO: 8:00 – 15:00. V zimních měsících prosinec / leden ZAVŘENO.

Podívejte se na náš areál kamenné zahrady


Otevírací doba

Dnes:
8-13

Kontaktní osoba:Ludvík Beneš

tel.: 602 502 136
tel.:

Varování
Zavřít