Zpět

Dny otevřených dveří 20161. 5. 2016

V roce 2016 jsme díky Vám uspořádali akci dvoudenní a Dny otevřených dveří se tak letos konaly 30 . 4. a 1. 5. 2016. Navíc u příležitosti oslav 25 let založení firmy Stavebniny Janík. Akce již tradičně navázala na předchozí ročníky, ale během těchto dvou dnů k nám zavítalo více než 3300 návštěvníků, proto svými rozměry a velikostí předčila ty ostatní. Jak už bylo řečeno, spojili jsme síly s firmou Stavebniny Janík a pozvali na akci více než 35 firem z různých oborů - železářství, zahrada, koupelny, stavební materiál, apod.. Firmy zde prezentovaly své produkty a poskytovaly odborné poradenství.

Chtěli jsem, aby od nás všichni zákazníci odcházeli více než spokojení. Každý tak měl možnost ve dvou dnech nakoupit za mimořádně výhodné ceny nebo k nákupu obdržel zajímavý dárek. Nechybělo odborné poradenství venkovní a vnitřní architektury kamene. V hlavní roli byly ukázky realizací, lepení a pokládka přírodního kamene. Nabídli jsme také odborné poradenství ochrany a výživy rostlin, prodej rostlin jako bylinky, balkonové rostliny, skalničky, ovocné keře, japonské javory, bonsaje, sezónní zelenina či prodej zahradního nářadí a mnoho dalších. Pro vášnivé natěrače všech možných venkovních, ale i vnitřních ploch, jsme pozvali odborníka přes barvy p. Koubka, kterého znáte z TV pořadu "Polopatě".

Samozřejmostí byla zábava pro děti (skákací hrad, klauni z Balónkova, malování na obličej,..), bohaté občerstvení a hudební doprovodný program. O ten se postarala v sobotu kapela BEATLES revival, v neděli pak BEE GEES revival a skvělá ostravská COVERBAND. Celým programem jako každoročně vás provázel moderátor Jirka Basta. To vše bylo pro vás zcela ZDARMA. V rámci akce proběhlo losování anketních lístků o hodnotné ceny a návštěvníci mohli získat hlavní výhru - dárkový poukaz na nákup zboží v hodnotě 10 000 Kč!

Celá akce byla, díky profesionálnímu fotografovi Davidu Bernardovi, i perfektně zdokumentovaná. Mrkněte jak velká sláva to byla i z ptačího pohledu!

Děkujeme i tentokrát za báječné zážitky, spoustu zábavy a dobré nálady. A to vše jen díky Vám!


Otevírací doba

Dnes:
Zavřeno

Kontaktní osoba:Ludvík Beneš

tel.: 602 502 136
tel.:

Varování
Zavřít